Bodrum Yat Kiralama Firması

Bodrum Yat Kiralama Firması

Bodrum yat kiralama firması arayanlar için bodrum’da çok fazla tercih bulunmaktadır. Bodrum yat kiralama firmaları genel itibarıyla mavi yolculuk yapmak isteyenlerin tercih ettiği firmalardır.

Mavi yolculuk ile ister grup halinde ister tek başınıza mavi ve yeşil renklerin ağırlıklı olduğu huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Mavinin her tonunu bağrında taşıyan denizlerde çıkılan bu yolculuk, tatil sektörüne yeni bir boyut, tatilcilere yeni heyecanlar kazandırmaktadır.

3 ile 16 arasında değişen kabinlerde, 36 kişiye kadar seyahat edebilme kapasitesi bulunan Yat ve guletlerde başlayan bu mavi yolculuk, günlük ya da haftalık Mavi Tur Tekne Kiralama ile start almaktadır.

Akdeniz ya da Ege kıyıları boyunca, denizin kıyıdan karaya doğru sokulduğu koyların güzelliklerini keşfetmek, bakir ormanların ve kayalıkların arasında gizli kalmış maviliklerin huzur veren atmosferinde sıradışı bir tatil deneyimi geliştirmek için doğru tercih olan Mavi Yolculuk, en popüler destinasyonlardan oluşan rotalara sahiptir.

Genel olarak yaz mevsiminde taleplerin arttığı, mayıs ayının başlaması ile birlikte, Kasım’a kadar sürebilen bu farklı turizm aktivitesinin, gün geçtikçe popülaritesi artmakta, yeni rotasyonlar, bu yolculuğa dahil olmaktadır.

Ege ve Akdeniz’in bakir kalmış kıyılarında gizli koyları keşfetmek, su altı dünyası ile tanışmak, benzersiz ve huzur dolu bir tatil deneyimi yaşamak için en doğru adres olan Mavi Tur, tabiat ananın sakladığı güzelliklere tanıklık etmek için bulunmaz bir fırsat sunmaktadır.

Mavi Yolculuk Rotaları;

Bodrum, Marmaris, Kaş, Kekova, Fethiye, Antalya ve Göçek limanlarından başlayarak, 20 farklı koy boyunca devam etmektedir.

En çok talep gören rotalar; Marmaris- Fethiye, Marmaris- Datça- Marmaris, Bodrum-Gökova-Bodrum, Demre-Fethiyedir.

Bodrum yat kiralama ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için şimdi https://www.adayacht.com/ adresini ziyaret edin.

Genel Kültür Moda ve Yaşam