En İyi Robot Süpürgeleri Ve Özellikleri Nelerdir

En İyi Robot Süpürgeleri Ve Özellikleri Nelerdir

Robot süpürgeleri sayesinde evinizi temiz tutmak oldukça konforlu bir hale gelmiştir. Geleneksel bir elektrikli süpürgeden ilk kez geçiş yapmak oldukça kafa karıştırıcı olabilir. En iyi robot süpürgelerini bulmanıza yardımcı olmak için gelin birlikte özelliklerini inceleyelim.

Umarız, bu makaleyi okumayı bitirdiğinizde robot süpürgeler hakkında çok daha bilgili olursunuz ve ilk satın alma işleminizi yapmaya hazır olursunuz. Hayatımızı kolaylaştıran elektrikli scooter, robot süpürgesi gibi ürünleri alırken özelliklerini çok dikkat etmeliyiz.

Ecovacs Deebot 930

En üst seviyeden başlıyoruz. İlk ürünümüz Ecovacs Deebot 930’a. Ecovacs bu alanda çok itibarlı bir markadır ve farklı fiyat noktalarında çok çeşitli ürünleri vardır. Deebot Ozmo 930’daki işlevselliği oldukça etkilidir. Lazer tabanlı haritalama yapmaktadır. Bununla Ozmo 930, kat planınızın haritasını çıkarabilir ve nerede kaçınmanız gerektiğini de öğrenebilirsiniz.

Duvarlardan veya düşmelerden otomatik olarak kaçınmak için sensörler yerleşiktir. Bu nedenle hassas alanların yakınında veya bir dizi merdivenin yanında temizlik yapıyorsanız endişelenmenize hiç gerek yok. Robotun kaçınmasını istediğiniz alanlar olması durumunda, Ecovacs uygulaması aracılığıyla kat planına sınırlar da ekleyebilirsiniz.

Deebot Ozmo 930 ayrıca uyarlanabilir zemin algılama özelliğine de sahiptir. Hangi zemin malzemesinin üzerinde olduğunu algılayabilir. Bu bilgilerle, aynı anda sadece süpürmesi veya paspaslaması ve vakumlaması gerekip gerekmediğini belirleyebilir. Deebot Ozmo 930 temizlerken yerleri de paspaslayabilir. Sert zeminlerinizin pırıl pırıl temiz ve tozsuz olmasını sağlamak için vakumun yanına su pompaları ve sensörler yerleştirilmiştir.

Deebot Ozmo 930 ayrıca Alexa sesli kontrol işlevine sahiptir.Böylece robotu sesli komutlarla durdurabilir, başlatabilir veya şarj edebilirsiniz. Şarjdan bahsetmişken, Deebot Ozmo 930’un yeniden şarj edilmesi gerekmeden önce 100 dakikaya kadar çalışma süresi elde edebileceksiniz.

Roomba 675

Alexa veya Google Asistan aracılığıyla uygulama ve ses kontrolü için daha uygun bir seçenek olabilir. İnatçı kirlerde daha verimli bir performans alabilirsiniz.

Paspas dahil değildir, ancak güçlü vakum sistemi ile zeminlerinizin kir ve kalıntılardan arındırılmasını sağlar. Dahili akıllı sensörler, Roomba 675’in daha inatçı kirler üzerinde daha fazla çalışmasına ve mümkün olduğunda mobilyaların etrafında veya altında çalışmasına olanak tanır.

Kenar süpürme fırçası, odanızın köşelerinden kiri temizlemek için de mükemmeldir. 90 dakikalık şarj süresi vardır. Roomba 675, Google Assistant veya Amazon Alexa aracılığıyla ses kontrollü desteğe sahiptir ve iRobot HOME uygulaması ile temizliği durdurmayı, başlatmayı veya planlamayı çok kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Teknoloji