Galatasaray Haberi Haris Seferovic Türkiye’de Başka Takımlardan Da Teklif Gelmişti

Galatasaray Haberi Haris Seferovic Türkiye’de Başka Takımlardan Da Teklif Gelmişti

Galatasaray Haberi Haris Seferovic: Türkiye’de Başka Takımlardan da Teklif Gelmişti

Transfer dönemi içerisinde adı Beşiktaş ve Fenerbahçe ile de anılmış olan fakat hemen sonrasında Galatasaray kadrosuna katılımını gösteren Haris Seferovic, bu transfer öncesinde Türkiye’deki başka takımlardan da teklifler aldığının açıklamasında bulundu. Galatasaray’ın yeni transferlerinden bir tanesi olan Haris Seferovic, transfer sürecine ilişkin olacak şekilde açıklamalarda bulundu. beIN SPORTS kanalına konuşan gol oyuncusu, Galatasaray’a gelmeden hemen önce Türkiye’de başka takımlardan da bazı teklifler aldığını açıkladı.

Röportajda birçok konuya değinmiş olan Seferovic; Benfica forması ile Galatasaray’a karşı oynadığı maç ile ilgili konuşmasını yaparken, “Benfica’da oynadığım zaman zor bir maçtı. Galatasaray’ın o zaman da iyi bir takımı vardı. Savunması da çok iyiydi. Bizi zorlamışlardı” ifadelerinde bulundu.

Teknik direktör olan Okan Buruk hakkındaki görüşlerini de paylaşan gol oyuncusu, “Kendisi açık bir hoca. Her zaman dinliyor. Herhangi bir ihtiyacım olduğunda ona gidebileceğimi hissettiriyor” sözlerini söyledi.

‘Transferim Hızlı Bir Şekilde Gelişti’

Transfer süreci içerisinde zaten Galatasaray forması giymek istediğini dile getiren Seferovic, “Teklif geldi ve kısa süre içerisinde gerçekleşti. Kulüpler anlaştılar. Ben de zaten Galatasaray’a gelmek istiyordum ki kulübüm de bunu biliyordu. Ailemi de alarak İstanbul’a taşındık ve hızlı bir şekilde gelişti” dedi.

Türkiye’deki başka takımlardan teklif alıp almadığı sorusunda ise İsviçreli golcü, “Türkiye’deki başka takımlardan da teklif gelmişti ama şimdi isim vermeyeceğim. Şimdi buraya odaklanıyorum. Galatasaray oyuncusu olmaktan gurur duyuyorum” cevabını yöneltti. İçerisinde Haris Seferovic isminin de yer alacağı 2022-2023 futbol sezonunun tüm detayları bahis siteleri içerisinde yer alacak.

Spor