İnstagram’Da Toplu Mesaj Silme

İnstagram’Da Toplu Mesaj Silme

İnstagram’da Toplu Mesaj Silme

İnstagram’da toplu mesajların silinmesi için uygulanan sistem mesajların teker teker silinmesi olacaktır. Cep telefonlarındaki algoritma gibi seçerek tümünü silme uygulaması bulunmamaktadır.

İnstagram Tüm Mesajlar Nasıl Silinir?

İnstagram’da hesabınız üzerinden direkt mesajlar bölümüne DM kutusuna giderek, size gelen mesajları silebilirsiniz. Aynı zamanda mesaj içeriklerinde de karşı tarafın görmesini istemediğiniz ya da SS alma ihtimaline karşı bazı bölümleri video, fotoğraf ve sesli mesajlar da dahil olmak üzere silme özelliğini kullanabilirsiniz.

İnstagram’da mesaj silme;

  • Mesajlar bölümüne giderek mesajlaştığınız kişiyle olan kutunun üzerine uzun basınız.
  • Mesajları silmek istediğiniz kullanıcının kutunusun yanında çıkan sil butonuna basınız.
  • Mesajları sil butonuna basarak kısa zamanda mesajların tamamen silindiğini görebilirsiniz.
  • İnstagram toplu mesaj silmek için birden fazla kişiyle olan mesajları silmenize izin vermemektedir.
  • Özel mesajlarınızı karşı tarafın göremeyeceği şekilde silebilirsiniz.

İnstagram DM Nasıl Temizlenir?

İnstagram DM üzerinden sohbet ettiğiniz kişilerle olan diyalogların görünmemesi için silme işleminizi sadece özel mesajlaşma kutusunu tamamen kaldırarak yapabilirsiniz. Cep telefonunuzda uyguladığınız toplu seçim seçeneğini İnstagram kullanıcılarına vermemiştir. Mesajların üzerine teker teker basarak mesajları silme özelliğini kullanabileceğiniz seçenekler sunar.

Sil seçeneğine basarak mesajları silebilir, DM kutunuzu manuel bir şekilde temizleyebilirsiniz. Direkt mesajlar bölümünde sizin sildiğiniz mesajları karşı tarafın görmemesi için de her iki taraftan da silme özelliğini kullanmanıza izin verilmiştir. İnstagram takipçi satın al seçeneğini kullandıktan sonra istenmeyen mesajlardan kurtulmak için hemen silme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İnstagram Mesajları Sildikten Sonra Tekrar Açılır Mı?

İnstagram mesajları silindikten sonra İnstagram hesabınız üzerinden tekrar açılmamaktadır. Ancak isterseniz, İnstagram ayarlar bölümünden girerek, gizlilik ve güvenlik alanından verileri indirme seçeneğini kullanabilir ve geçmiş mesajları posta adresinize gönderebilirsiniz. https://bayigram.com/ ekibi İnstagram hakkında bilinmeyenleri, kolay yollar ve pratik seçenekleri size sunarken, algoritmanın sağladığı pratik yöntemler dışına çıkmamanızı ve herhangi bilinmeyen bir uygulama indirmemenizi tavsiye etmektedir.

Bu uygulamada video, fotoğraf ve seslerin gelmesine izin verilir ancak e posta üzerinden açamazsınız. İnstagram silinen mesajları veri indirme algoritmasıyla kayıtlı tutarak sadece e posta adresinize yönlendirme işlemi yapabilmektedir.

Teknoloji