İstanbul 7-24 Açık Nöbetçi Veteriner

İstanbul 7-24 Açık Nöbetçi Veteriner

İstanbul 7/24 Açık Nöbetçi Veteriner

Nöbetçi veteriner İstanbul hizmetleri ile 7/24 veteriner klinik hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 2010 yılından beri edindikleri tecrübe sayesinde kaliteli hizmet vermek için son teknoloji cihaz ve yöntemleri kullanan Şirinvet, kedi, köpek, egzotik canlı ve kuşlar için hizmet vermektedir. Hayvanlar da insanlar gibi zaman zaman yaralanma veya sağlık sorunu gibi durumlardan ötürü yardıma ihtiyaç duyarlar. İstanbul’da bu ihtiyacı gidermek için hizmet veren Şirinvet 7/24 açık nöbetçi veterinerlerden biridir.

İnsanlar bir hayvan sahiplendiğinde veya satın aldığında onlara ömür boyu bakacaklarına söz vermiş olurlar. Bu nedenle hayvan sahiplendikten sonraki süreç oldukça önemlidir. Onların her ihtiyaçlarını karşılamak ve tıpkı aileden biriyle ilgilenir gibi ilgilenmek gerekir. Hayvan dostlarımız, insan ömründe sadece bir dönem hayatımızda kalırken, insanlar hayvanların tüm hayatları boyunca tanıyıp güvendikleri tek canlılardır. Bunu göz önünde bulundurarak hayvanların tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve onların sorunlarına çözüm bulmak için çalışan Şirinvet ekibi en doğru tedavi ve tanı üzerinde yoğun çaba sarf etmektedirler.

Minik Dostlarınız İçin 7/24 Veteriner Hizmeti

Nöbetçi veteriner bulmak ülkemizde oldukça zordur. İstanbul’da pek çok semtten ulaşım saplayabileceğiniz Şirinvet ile acil durumlarda her zaman yardım bulabilirsiniz. Son teknolojinin kullanıldığı Şirinvet Veteriner Kliniği doktorları, direkt bir tanı koymaktan kaçınmakta ve pek çok tetkik sonrası doğru tedaviyi bulmayı amaçlamaktadır. Doğru teşhis ve doğru tedavi ile hayvanlarınız yanlış tanı ve tedavi sonucu kötü etkilenmeden en doğru yöntemler ile en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Ülkemizde özellikle egzotik canlılar için bir veteriner bulmak oldukça zordur. Bu nedenle egzotik hayvan sahipleri genellikle durumu kendileri çözmeye çalışır. Egzotik hayvanlarınızda oluşabilecek her türlü sorunu önlemek ve oluşan sorunları da kısa sürede çözüme kavuşturmak için 7/24 hizmet veren Şirinvet ile endişelerinizi bir kenara bırakarak hayvanlarınıza en uygun tedavi imkanlarınız sunabilirsiniz. Hayvanlar, tarihin başlangıcından beri insanların en sağdık dostlarındandır. Şirinvet’in acil veteriner hizmetleri, eczane, pet kuaför ve benzeri pek çok hizmetlerinden faydalanmak için Şirinvet web sitesini ziyaret edebilir veya irtibat numaralı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sağlık