Korayspor Nike Tenis Ayakkabıları

Korayspor Nike Tenis Ayakkabıları

Spor ayakkabıda tüm dünya markalarını sizlerle buluşturan Korayspor, Türkiye’de ve koraypor.com internet adesinden de tüm dünyaya hizmet veriyor. Bursa ve Balıkesir’de 21 mağazaya sahip olan Korayspor, Adidas, Puma, Slazenger, Reebok, Greyder vb. aklınıza gelen ve bildiğiniz tüm spor markalarının ürünlerini mağazacılık anlayışıyla hizmetinize sunmaktadır.

Korayspor’da satılan tüm bu markalar, %100 orijinaldir. Kaliteyi yansıtan ürünlerimizin garantisini sizlere temin ediyoruz. Korayspor.com adresimizden de inceleyebileceğiniz ürünlerimizi, internet sipariş verip kapınıza getirtebilirsiniz.

En önemli spor dallarından biri olan tenis sporunun başarısının önemli özelliklerinden biri ayakkabılardır. Tenis ayakkabılarının özel, iç ve dış yüzeylerden nefes alabilen, orta taban köpüğü kullanılan, dolgulu yaka ve dil bölgeleriyle ayak şeklini alabilen yapıda olması gereklidir. Bu kaliteye uygun, performansa destek olacak teknolojide ürünler yapılır. Hareketin çok daha iyi olması için, spor ayakkabıların tabanı alçak kesim olarak ayarlanmıştır. Tüm bunlar, sporunuzu yaparken performansınızdaki yükselişi arttıracaktır.

Tenis sporcularına özel üretilen spor ayakkabılar, birçok markada Korayspor mağazalarında mevcuttur. Ancak burada spor ayakkabıda zirve yapan Nike tenis ayakkabılarını inceleyeceğiz. Nike tenis ayakkabıları; kadın tenis ayakkabıları, erkek tenis ayakkabıları ve genç tenis ayakkabıları şeklindedir. Siz de tenis oynuyarsanız ve bu sporda daha ileriye gitmek istiyorsanız, Nike tenis ayakkabılarını mutlaka denemelisiniz.

Nike Markasına Dair Her Detay Korayspor ‘da

Genç tenis ayakkabısı modellerinden olan Jr Courte Lite, tenis antrenmanları ve maçları sırasında ayakları yastıklamak ve desteklemek için hazırlanmıştır. Sentetik ve deri malzemeden üretilmiştir.köpük orta tabana ve kauçuk dış tabana sahiptir. Dolgulu bilek kısmı ve dili sayesinde, ayaklar çok daha rahat hareket eder. Siyah, beyaz ve gri renk seçenekleri mevcuttur.

Erkek tenis ayakkabısı modellerinden olan Courte Lite Cly, oyun sırasında ayakları desteklemek ve yastık oluşturmak için tasarlanmıştır. Sert kortlar için özel olarak üretilmiş benzersiz dış tabana sahip bu model, 5 farklı deseni içerir. Desenler, yeni tenisçilerin öğrendiği beş temel hareketi simgeler.köpük iç ve kauçuk dış taban vuruşlarda tutuşu, sentetik ve deri malzeme dayanıklılığı, dolgulu bilek kısmı da rahat harekeri sağlar. Ürün siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahiptir.

Erkek tenis ayakkabısı modellerinden bir diğeri, Courte Vision Lo Premium, 1980’lerin ortalarındaki trendlerden esinlenilerek, retro bir tarz sunan hibrit ayakkabıdır. Gerçekten de çok özel ve ilgi çekici tasarıma sahip bu ayakkabı, kaliteli ayrıntılarıyla öne çıkan bir modeldir. Büyük Swoosh logosu, ayakkabıyı basketbol ayakkabısı gibi gösterir. Kauçuk çanak taban ve deriden yapılmıştır. Arka çekme sabitlenmemiştir. Bağcıkları hareketlidir. Beyaz renge sahip ayakkabının, farlı modellerinde logo renk değiştirir. Harika tasarıma ve rahatlığa sahip bu spor ayakkabıyı çok beğeneceksiniz.

Daha Kalitelisini Dilerseniz Korayspor Hizmetinizde

Nike tenis ayakkabıları, tenis oynayanlar ya da başlamak isteyenler için tercih edilebilecek en iyi spor ayakkabılardan biridir. Tamamen orijinal olan bu ürünler, sizleri kesinlikle konforla buluşturacaktır. Sürekli hareket halinde olacağınızdan, ayağınızla bütünleşmiş, rahatsızlık hiç hissetmeyeceğiniz bu spor ayakkabılardan vazgeçemeyeceksiniz.

Bir spor ayakkabıdan beklenen tüm rahatlık, nefes alan dokusuyla ayağın terlememesi, rahat hareket edebilme, uzun süreli kullanım sağalama gibi birçok aranılan durumu, Nike tenis ayakkabılarında bulabilirsiniz. Nike ayakkabı kendisini spor ayakkabı dalında ispatlamış bir markadır.

Korayspor firması olarak, sizlerin rahatlıkla ve zevkle giyebileceğiniz tüm spor ayakkabıları, siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini firmamız olarak çok önemsiyoruz. Bu denli büyümemizde elbette ki sizlerin de katkısı büyüktür. Tüm Türkiye’den ve hatta dünyadan korayspor.com internet adresimizi kullanarak sipariş oluşturbilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürü borç biliriz.

Spor