Kütahyaspor – Efeler 09 Sfk Maçı Nasıl Sonuçlandı

Kütahyaspor – Efeler 09 Sfk Maçı Nasıl Sonuçlandı

Efeler 09 SFK-Kütahyaspor Maç Sonucu: 2-1

Afyon’da yeni sezon hazırlıklarını hız kesmeden sürdüren Efeler 09 SFK, oynamış oldukları ilk hazırlık maçında Belediye Kütahyaspor’u 2-1’lik bir skor ile mağlup etti.

TFF 3.Lig 3.Grup içerisinde mücadele edecek olan Efeler 09 Spor Futbol Kulübü, Afyon kampında ilk hazırlık maçını 3.Lig 1.Grup’ta mücadelesini verecek olan Belediye Kütahyaspor ile beraber oynadı. Afyon Kamp Merkezi’nde oynanan mücadeleye Efeler 09 SFK; Alper Özdemir, Recep Daylak, Sabutay Alper Bayülken, Gökhan Bulut, Onur Kıntaş, Furkan Cinkaya, Serdar Sudun, Fatih Bozok, Kaan Yılmaz, Süleyman Çelik ve İshak Kurt isimlerinden oluşan 11’li ile başladı. Karşılaşmanın ilk yarısı golsüz bir eşitlikle sona erdi. Bu maça dair tüm detaylar da bahis siteleri içerisinde yer aldı.

Efeler 09 SFK’da mücadelenin hemen ikinci yarısında saha içerisinde; Emirhan Emir, Mahmut Emin Kabul, Ahmet Sağ, Ömer Turan, Murat Sevimler, Furkan Tuşik, Mustafa Ekin, Umut Kaya, Hakan Can Durdu, Adnan Gülen, Furkan Çarkçı, Uğur Çetinkaya ve Görkem Dincil isimleri forma giydi.

Maçın 54.dakikasının içerisinde Adnan Gülen sağ kanat pozisyonunda ceza sahası içine yerden sert ortasını Mustafa Ekin altı pas içerisinde topa kayarak ağlara yolladı ve takımımızı da 1-0’lık bir skor ile öne geçirdi. 61.dakika içerisinde de bu kez Mustafa Ekin’in ceza sahası yay üzerinde dışa doğru çıkarmış olduğu topu, Furkan Çarkçı ceza sahası dışından sert bir vuruş ile ağlara yolladı ve skoru da 2-0 yaptı. Maçın 84.dakikasında ise rakip olan Belediye Kütahyaspor skoru 2-1 yaptı ve karşılaşma bu sonuç ile sona erdi.

Efeler 09 SFK yarın ve Perşembe günü yapacak olduğu idmanların hemen ardından Aydın’a geri dönüş sağlayacak.

Spor