Medyumlukta Burç Yorumları

Medyumlukta Burç Yorumları

Burçlar insanın yaratılışında ve anatomisini anlatmaktadır. Her insanın bir burcu vardır.  Burç, insanın doğum sırasında Güneş’in hangi konumda olduğunu gösteren gökyüzünün sembolik ifadesidir. Burç,12 Takım Yıldızına verilen isimdir.  Burçlar bilindiği gibi her insanın az da olsa ilgisini çektiği gibi yoğun olarak ilgilenen ve araştıran birçok insan bulunmaktadır. Astroloji biliminin en temel konusu olan burçlar ile ilgili birçok yorum bulunmaktadır. İnsanlar âşık olduğu kişinin ya da sevdiği insanların burcu hakkında merak ettiklerini yahut sevgilisiyle arasındaki burç uyumu gibi bilgileri öğrenmek için medyum ile iletişime geçebilir veya medyumun yazdığı konuştuğu alanları takip edebilmektedir. Medyumlar günlük burç görüşlerini bilmek isteyen kişilerin yıldız haritasına göre tespit ederek yorumlarda bulunmaktadır.

Büyüden Etkilenen Burçlar

Burç yorumları işin uzmanınca yapılması durumunda sonuçlarının verdiği bilgilerin doğruluğunu dinleyen kişi kendisini sorgularken hayretler içerisinde kalmaktadır. Medyumlar kişiye özel odaklanarak kişi hakkında birçok bilgi verirken hem doğadan hem doğaüstü varlıklardan da hem de kendi psişik güçlerinden faydalanmaktadır.

Özellikle de on iki burç konusunda uzmanlığı ve büyü bozma konularında da burçlardan faydalanıyor olması dikkatlerden kaçmıyor. Hayat insanlar için farklı bir kovalamacadan ibarettir diyen medyumlar, bu hayatın kargaşasında da bizleri bekleyen sorunlar ya da güzellikler de burçların etkileri ile de doğrudan ilişkisi vardır. Bir kimsenin oğlak burcu olması ya da aslan burcu olması o kişinin karakterini ve davranışlarını acayip bir şekilde etkilemektedir. Burçlar bu nedenlerden dolayı her birimizin hayatında önem arz eden yer tutmaktadır. Büyülerin etkileri de kişilerin burçların özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kimi burçlar büyüden kolayca etkilenirken, kimi burçlara ait olan insanlara büyü yapmak daha zordur Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda daha hassas olup, yapılan büyüden ve özellikle papaz büyüsü daha kolay etkilenirler.

Genel Kültür