Profesyonel Fön Makinesi Fiyatları

Profesyonel Fön Makinesi Fiyatları

En İyi Fön Makinesi Fiyatları

Alınabilecek en iyi fön makineleri profesyonel fön makineleridir. Kuaförlerin aksine sıradan kullanıcılar fön makinesi fiyatları ve profesyonel fön makinesi özellikleri konusunda yeterince bilgili değillerdir.
Biz bu yazıyı sizlere profesyonel fön makinesi konusunda bilgilenebilmeniz ve kendinize en uygun seçimi yapabilmeniz amacıyla hazırladık.

fön makinesi tavsiye

Fön Makinesi Seçimi Tavsiyeleri

Fön makinesi alırken bakabileceğiniz kriterleri sıralamadan önce fazla vakti olmayan kullanıcılarımız için en çok tercih edilen profesyonel fön makinelerini sıralamak istedik.

En İyi Fön Makineleri Hangileri?

  • DYSON Supersonic Profesyonel Fön Makinesi

    3000 TL fiyatıyla her bütçeye uygun olamasa da her saç tipine uygun olduğu iddia edilen Dyson Supersonic fön makinesi, motorunun sap kısmında konumlandırılmasıyla kullanıcılara kolaylık sunan bir tasarıma sahiptir. Zarif ve modern tasarımı da kullanıcıları etkileyen bir diğer etmenlerden birisidir.
  • TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Fön Makinesi

    Türkiye’de üretilen ve 2700 Watt gücüyle saç kurutma süresini minimuma indirmeye çalışan Turbobella profesyonel fön makinesi, 300 TL fiyatıyla daha bütçe dostu bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • PARLUX 3800 Profesyonel Fön Makinesi

    İtalyan marka Parlux fön makineleri, sadece saç bakım ürünleri üretmek amacıyla  kurulmuş bir markanın ürünleridir. Sektörün devlerinden biri olan Parlux marka profesyonel fön makinelerini uzun yıllar şikayet etmeden kullanabileceğiniz için gözümüz kapalı önerebiliriz. Euro kurunun değişkenliği sebebiyle 1000 TL civarında fiyatlardan satılmaktadır.

profesyonel fön makinesi

Profesyonel Fön Makinesi Satın Al

Peki bu saydığımız markalara ait fön makinelerini nerelerden alabiliriz?

Turbobella ve Dyson markaları Türkiye’de kendi mağazalarından veya yaygın teknoloji mağazalarından satış yapmaktadırlar. Parlux markasına ait fön makinesini ise sadece kuaför malzemeleri satan toptancılardan temin edebilirsiniz.

fön makinesi fiyatları

Fön Makinesi Fiyatları

Saç bakım ve güzellik piyasasının durumu göz önüne alındığında, 250 TL’nin altında profesyonel bir fön makinesi bulmanız neredeyse imkansızdır. Fakat ihtiyacınız olan basit bir saç kurutma makinesi ise 50-60 TL bandında işinizi görebilecek fön makineleri bulabilirsiniz. Özellikle internet alışveriş sitelerinin indirim dönemlerinde bu fiyatlar daha da aşağıya çekilmektedir. Yine de bu şekilde aldığınız ürünlerden çok bir şey beklememeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

profesyonel fön makinesi

Profesyonel Fön Makinesi Markaları

Zor şekil alan ve acil çıkmanız gereken durumlarda bile sizi epey uğraştırmak zorunda bırakan saçlarınız için mutlaka profesyonel bir fön makinesi tercih etmelisiniz.
Fön makinesine ihtiyaçlarınızı Turbobella, Dyson Parlux, Ceriotti, Elchim gibi profesyonel fön makinesi markalarından karşılayabilirsiniz.

turbobella kuaför fön makinesi

 

Fön Makinesi Yorumları

Bu yazımızda sizlere objektif yorumlarla profesyonel olan veya olmayan fön makineleri hakkında bilgi vermek istedik. Umarız ki kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir tercih yapmanız konusunda sizlere yardımcı olabilmişizdir.

Moda ve Yaşam