Zach Randolph İddialı Giriş Yaptı

Zach Randolph İddialı Giriş Yaptı

Zach Randolph İddialı Giriş Yaptı

Zach Randolph, NBA’de 17 yıl boyunca tamamlayarak bir efsane haline gelmiş olan basketbol oyuncusudur. Gerçek adı Zachary McKenley Randolph’dur ve 16 Temmuz 1981’de Indiana, Marion’da doğmuştur.

Randolph, Kuzeybatı Arkansas Community College’da basketball oynamaya başladıktan sonra Michigan State Üniversitesi’ne transfer oldu. 2001 NBA Draftı’nda Portland Trail Blazers tarafından 19. sıradan seçildi. süperbet giriş

Portland Trail Blazers’deki ilk yılında henüz 21 yaşındaydı ve orta sahada oynadı. İkinci yılında, pota altında oynamaya başladı ve takımın en önemli oyuncularından biri haline geldi. 2005 yılında, takas edilerek New York Knicks’e transfer oldu.

New York Knicks’deki ilk yılında, beklentileri karşılama konusunda zorlandı. 2006-2007 sezonunda takımı 16.3 sayı ve 10.0 ribaund ortalamaları ile sürükledi. 2007-2008 sezonunda ise, takımı daha da iyi bir performans sergilemek için çabalamış ve 17,6 sayı ve 10.3 ribaunt ortalamalarıyla sezonu tamamlamıştır.

2008-2009 sezonunda, Randolph, Los Angeles Clippers’a takas edildi. Clippers, o dönemde zayıf bir takım konumundaydı ve Randolph, takıma bir liderlik sağlamış ve pota altındaki savunma ve hücumda büyük bir etkisi olmuştur. Clippers, onun liderliği altında birkaç sezon daha iyi bir performans sergileyerek ligde saygın bir konuma yükselmiştir.

Sonrasında, 2010-2011 sezonunda, Memphis Grizzlies tarafından takibe alınmış ve onların çılgın kulübesindeki yerlerini almıştır. Bu dönemde Randolph, takımın en önemli oyuncularından biri olmuştur ve savunmanın takım üzerindeki etkisiyle büyük bir rol oynamıştır.

Spor